Linda Casa Com Piscina Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Als je verblijft in Linda Casa Com Piscina Villa Porto Seguro, kun je gemakkelijk de Rua do Mucugê bereiken, die op ongeveer 7 km afstand ligt.
Het vakantiehuis is gesitueerd binnen ongeveer 15-minuten rijafstand van het Ecopark Arraial d'Ajuda. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Memorial da Epopéia do Descobrimento, gelegen op ongeveer 2 km afstand.
De villa kijkt uit over de tuin.
Bar e Churrascaria do Bira met de Zuid-Amerikaanse keuken ligt niet ver van de accommodatie. De 1-slaapkamer Linda Casa Com Piscina Villa is met de auto in 5 minuten te bereiken vanaf de luchthaven Porto Seguro.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cultureel centrum1299 km
- Museum van de ontdekking van Brazilië1975 km
- Porto Seguro Religious Arts Museum1993 km
- Jaqueira Indian Reserve1576 km
- Alcoholbrug2035 km
- Cidade Historica Porto Seguro1938 km
- Colonial House Museum1994 km
- Municipal Stadium Antonio Carlos Magalhaes1697 km
- Praia Trancoso2011 km
- Luchthavens
- Luchthaven Porto Seguro3,6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Linda Casa Com Piscina Villa?
Gasten van Linda Casa Com Piscina Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Porto Seguro van Linda Casa Com Piscina Villa?
Linda Casa Com Piscina Villa ligt op 5 minuten rijden van de luchthaven Porto Seguro. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Linda Casa Com Piscina Villa te bezoeken?
Gasten van Linda Casa Com Piscina Villa kunnen eten in Bar e Churrascaria do Bira restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in het vakantiehuis. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in de villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Linda Casa Com Piscina Villa?
Gasten die in Linda Casa Com Piscina Villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Rua do Mucugê en het Ecopark Arraial d'Ajuda bereiken, die respectievelijk binnen 7 km van de accommodatie en op 6 km afstand liggen.